Video/ Furgoni i policisë përplaset me një makinë në Vlorë

15:36 | 15/04/2018

Një furgon i policisë së Vlorës u përplas me një makinë tjetër tip “Benz” e për pasojë dy persona u lënduan.
Ngjarja ndodhi në bulevardin Vlorë –Skelë për shkak të një parakalimi të gabuar, thonë burimet policore.
Të dëmtuarit janë drejtuesit, ai i furgonit të policisë dhe drejtuesi i mjetit “Benz”. Të dy u dërguan në spitalin e Vlorës dhe janë jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono