VIDEO | Fluturon Manchester City, tani radhën e ka Atalanta

20:14 | 11/12/201920:140

Manchester City nuk ka falur aspak dhe po fiton me rezultatin 1-3 përballë Dinamo Zagreb. Edhe pse të kualifikuar, të besuarit e Guardiolës nuk e kanë hequr këmbën nga gazi dhe kanë shënuar tre gola me anë të Gabriel Jesus.

Braziliani shënon një tripletë brenda 20 minutash, për t’i shuar ëndrrën kualifikim Dinamo Zagrebit. Atalanta ka mundësinë ideale për t’u kualifikuar dhe për të shkruar historinë, mjaftojnë të gjejnë një gol fitoreje përballë Shakhtar Donetsk./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono