VIDEO | Do pësosh po nuk shënove, festë zikaltër në “San Siro”

22:10 | 06/11/201922:100

Pjesa e dytë ka nisur mirë për Atalantën. Ekipi italian ka barazuar ndeshjen në minutën e 49-të. Kapiteni Gomez lëvizi bukur në krahun e majtë të sulmit, krosim perfekt në zonë dhe Pasalic ndezi festën zikaltër në “San Siro”.

Ekipi i Guardiolës kaloi në avantazh shumë shpejt me anë të Sterling dhe humbi shansin për të mbyllur ndeshjen në fund të pjesës së parë. Gabriel Jesus gaboi nga pika e penalltisë, teksa portieri Ederson mbeti në dhomat e zhveshjes si pasojë e një dëmtimi. Ndeshja është barazuar dhe Gjimshiti me shokë po bëjnë maksimumin për të marrë pikët e para në grupin C. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono