VIDEO | Cikalleshi në top formë, tjetër gol për sulmuesin kuqezi

20:35 | 22/09/201920:350

Sokol Cikalleshi po kalon një periudhë shumë të mirë. Pas dy golave me kombëtaren kuqezi përballë Francës dhe Islandës, bomberi ka shënuar dhe në takimin e sotëm mes Akhisarspor dhe Hatyaspor. Në sekondat e fundit të sfidës, Cikalleshi vulosi fitoren 3-1 të skuadrës së tij.

Pas një kundërsulmi të shpejtë, shtatlarti kuqezi shërbehet brenda zonës dhe pasi driblon mbrojtësin kundërshtar, gjuan fort me të majtë, duke gjetur trekëndëshin e largët të portës dhe duke lënë në vend portierin mik./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono