VIDEO | Bakayoko lë nam në Francë dhe shkrihet së qeshuri

10:27 | 09/12/201910:270

Tiemoue Bakayoko është bërë protagonist në ndeshjen e fundit me Monaco, teksa është bërë gati të zëvendësohet edhe pse në tabelën elektronike nuk tregohej numri 6 që ai mban te skuadra franceze.

Mesfushori, kur ka para numrin 14 i është drejtuar mesit të fushës dhe ka duartrokitur. Bakayoko ka harruar se atë numër e mbante te Milani dhe tanimë mban 6-n. Ai ka marrë sinjalizimin që nuk është ai që duhet të dilte nga fusha dhe kur e ka kuptuar gjithçka ndodhi, ia plasi së qeshurës. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono