VIDEO | “Babi, ëndrra europiane mbaroi”, Chicharito shpërthen në lot!

12:05 | 24/01/202012:050

Sulmuesi i njohur, Chicharito Hernandez, ka luajtur për shumë skuadra të mëdha europiane, si Manchester United, Real Madrid dhe Bayer Leverkusen. Megjithatë, aventura e tij në Europë mbaroi dhe u transferua te LA Galaxy në Amerikën e largët. Pas transferimit, Chicharito bëri një bisede telefonike me babanë e tij dhe kjo bisedë, ka marrë vëmendje të madhe.

31 vjeçari i tha babait të tij: “Është e sigurt që do të shkoj te LA Galaxy. Çdo gjë është perfekt, babi, thjesht… më duket sikur është fillimi i fundit të karrierës time. Ëndrra europiane përfundoi babi, por nuk dua të mërzitesh.

Kemi arritur shumë gjëra bashkë, tani do të jemi më afër. Do t’iu takoj më shpesh”, i tha mes të tjerash Chicharito babait të tij. Dhe në momentin kur i ati, së bashku me mamanë po i kthenin përgjigje, sulmuesi shpërtheu në lot dhe video e këtij momenti, është bërë menjëherë virale në internet./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono