VIDEO | Atalanta gjen golin e çmuar, i vjen në ndihmë edhe VAR-i

20:26 | 11/12/201920:260

Më në fund Atalanta. Ekipi italian ka zhbllokuar ndeshjen në Ukrainë dhe është e kualifikuar për momentin. Timothy Castagne është autori i golit kaq të rëndësishëm kundër Shakhtar Donetsk. Belgu dërgoi topin në rrjetë në minutën e 66-të, por u anulua për pozicion të parregullt.

Italianët kërkojnë shikimin e VAR-it dhe kështu ndodh. Pamjet i japin të drejtë Castagne dhe Gjimshiti me shokë në festë. City po fiton 1-3 në Zagreb përballë Dinamos vendase dhe Atalanta duhet të ruajë avantazhin e çmuar për t’u kualifikuar. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono