VIDEO / Aksion i befasishëm i RENEAS në Vlorë, kontrolle në disa zona

21:10 | 21/01/202021:100

Aksion në disa zona të qytetit të Vlorës. Aksioni fillimisht është përqendruar në lagjen  “10 korriku” , lagjen “Çole” dhe zona të tjera.

RENEA dhe Policia e Vlorës ka ushtruar kontrolle në automjete por edhe për persona në kërkim.

Pas kapjes pak ditë më parë të Xhevair Jonuzit në fshatin Hoshtimë të Vlorës, RENEA dhe policia e Vlorës vijojnë kontrollet./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono