VIDEO /Aksident tek mbikalimi i Saukut në Tiranë

09:06 | 03/12/201909:060

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm mësohet se një aksident i rëndë ka ndodhur tek mbikalimi i Saukut.

Në këtë aksident janë përfshirë 4 automjete ndërsa nuk është bërë me dije nëse personat e përfshirë në jëtë aksident janë lënduar apo jo. Ata janë larguar për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të saktësuar rrethanat e aksidentit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono