VIDEO/ Aksident i frikshëm, makina me tre të rinj përfundon në përrua

11:31 | 22/01/202011:310

Në hyrje të Librazhdit një automjet me targa AA518BC ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në përroin e Shesë.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se nga aksidenti tre të rij kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Librazhdit. Ndërkohë mësohet se të rinjtë kanë dëmtime të lehta, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

 

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono