VIDEO/ 7-vjeçari lë pa fjalë: Rreciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës pa ndaluar asnjë sekondë

09:28 | 21/11/201909:280

Ky është Nikoll Prendi, 7-vjeçari nga fshati Balldre i Lezhës, i cili i ka lënë të gjithë pa fjalë.  7-vjeçari është një fëmijë me aftësi të jashtëzakonshme.

Vogëlushi gjeni mund të recitojë 2800 poezi të At Gjergj Fishtës pa ndaluar asnjë sekondë.

I veshur me një kostum popullor të zonës, 7 vjeçari i ka habitur të gjithë. Videoja e tij ka pushtuar rrjetet sociale dhe ka marrë pafund pëlqime.

Nikolli ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me performancën e tij të jashtëzakonshme. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono