Vendosja e tritolit në shtyllën e tensionit të lartë, reagon PD

16:58 | 18/03/201916:580

Partia Demokratike hedh poshtë me neveri deklaratat se pas shpërthimit me tritol të shtyllave të tensionit të lartë qëndron PD-ja dhe opozita. Në reagimin e selisë blu thuhet se një shpifje e tillë tregon dëshpërimin e thellë të Ramës, i cili sipas PD-së e ka lidhur fatin me krimin dhe porositësit e tritolit.

“Nëse ai nuk ka dorë në këtë propagandë helmuese, Edi Rama, i cili ka kontroll të plotë mbi policinë, shërbimin sekret dhe prokurorinë, duhet të zbulojë pa vonesë ata që kanë urdhëruar dhe kanë vendosur tritolin në shtyllën e tensionit të lartë” theksohet në reagimin e Partisë Demokratike./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono