Vasili: Rama bën përgjegjëse opozitën për fajet e veta

15:49 | 09/10/201915:490

Për deklaratat e kryeministrit në kuvend ka reaguar edhe Lëvizja Socialiste për Intergrim. Nënkryetari i kësaj force politike Petrit Vasili, tha se kryeministri akuzon opozitën në përpjekje për t’i kaluar përgjegjësinë për dështimet e veta. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono