Vajza e Shpëtim Saraçit një yll i vërtetë

22:00 | 02/08/201922:000

Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi prej vitesh janë larguar në SHBA ku dhe së bashku me familjen kanë vazhduar jetës e tyre atje. Mirëpo, këtë vit ata kanë udhëtuar drejt vendlindjes dhe nëpërmjet disa fotove kanë treguar se po i kalojnë pushimet në jug të Shqiptarisë. Bashkë me ta është dhe e bija, Era, e cila së fundmi ka ndarë një foto me ndjekësit ku shihet së bashku me nënë e saj Mirën. Siç shihet, Era është rritur shumë dhe është kthyer në një zonjushë mjaft simpatike që ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

a pic of me & my bestie

A post shared by Era Saraci 苏若琦 (@ersaraci) on


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono