“Unë di shumë gjëra por jo aq sa Zoti”, Morena Taraku rikthehet sërish në rrjete sociale

15:54 | 06/11/201915:540

Këngëtarja Morena Taraku vetëm disa ditë më parë ka fshirë llogarinë e saj në Instagram. Por ky vendim i marrë nga Taraku duket se nuk ka zjatur shumë sepse bukuroshja është rikthyer sërish bashkë me një mesazh për ndjekësit.

Në Instastoryn e saj Taraku shkruan:

‘Unë di shumë gjëra, por jo aq sa Zoti. Ai i din shumë gjëra dhe unë besoj tek ai. Nuk ma do zemra të lëndoj askënd e aq më pak ato që hëngrën bukë me mua në të njëten sofër edhe pse ata e bën…Unë besoj se e vërteta flet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime.. Dhe prapë po e përsëris Zoti i din të gjitha’ ka shkruar këngëtarja duke mos treguar se kush janë miqtë e saj të ngushtë që e kanë lënduar atë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono