Uljet finale të verës në Ring fillojnë tani

19:45 | 31/07/201919:450

Veshje, rroba banjo, aksesorë dhë gjithçka për çantën e plazhit mund ta blini deri në 60%-70% më lirë. ABC Neës ju sjell përmes një vëzhgimi dyqanet që ofrojnë produktet me ulje për të gjithë familjen. Kombinimet e ngjyrave dhe nodelet e koleksioneve të verës ju bëjnë të ndiheni me stil. Trendet e momentit vijnë deri në 60% ulje! /ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono