Turizmi në “Intervistën e javës” në ABC News

12:11 | 10/03/2018

Turizmi është tema e “Intervistës së javës”. Pjesëmarrja e Shqipërisë në dy panaire të rëndësishëm ndërkombëtarë, oferta e turizmit tonë këtë vit, karakteristikat e turistëve që na vizitojnë, tregjet që synohen etj, janë disa nga pikat e intervistës së koleges Viol Xhafaj, me drejtorin e marketingut pranë agjencisë kombëtare të turizmit Leonard Maçi. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono