Tritoli në mjetin e mësueses nga Patosi/Pronarja: Nuk kam konflikte

19:20 | 16/04/2018

Mësuesja e anglishtes, makina e të cilës u hodh në erë me tritol në Patos, ka deklaruar në polici se nuk ka konflikte me askënd.

Ndërsa kjo e fundit ende nuk ka një autor apo motiv për ngjarjen. Makina e Eriselda Agalliut, shpërtheu në flakë gjatë natës.

Mjeti ishte i parkuar në lagjen “1 Maji”, ku ajo banon. Lënda eksplozive ishte vendosur në pjesën e përparme të automjetit, duke shkaktuar dëme materiale. /abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono