Trendi i preferuar i Lady Diana-s rikthehet në 2020-n

08:18 | 25/01/202008:180

Prej vitesh, moda e modës është magjepsur gjithnjë nga stili i Lady Diana-s. Së fundmi, një tjetër trend i preferuar i saj pritet të bëjë namin gjatë gjithë vitit.

Në vitet ’80, Lady Diana shfaqej zakonisht e veshur me një këmishë me pala, të cilat theksoheshin në pjesën e jakës dhe hijeshonin portretin.

Këmishat me shumë pala në pjesën e jakës janë lehtësisht të kombinueshme. Princeshë Diana preferonte më së shumti trikot e punuara dhe xhaketat, megjithëse i përdorte edhe me fustan për t’i dhënë më shumë detaje veshjes./abcnews.al

 

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono