Trafik i çmendur në autostradën Fushë Krujë – Thumanë

11:40 | 13/08/201911:400

Superstrada nga Fushë Kruja në Thumanë është bërë e pakalueshme.

Prej ditësh trafiku në këtë rrugë është i rënduar por ditën e sotme siç raporton gazetari i ABC News Ahmet Zani  në një gjatësi prej dy km rruga është bllokuar në dy korsitë e saj.

Makinat presin në radhë prej orëve të para të mëngjesit.

Fluksi është i madh dhe duket sikur ky është dhe shkaku i kësaj situate të rënduar që nuk po i jep dot zgjidhje as policia dhe askush tjetër./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono