Tjetër kandidat për Suson, klubi spanjoll nis bisedimet me Milanin
Suso

22:16 | 17/01/202022:160

Merkato e Milanit nuk është mbyllur dhe priten të tjera afrime e largime. Suso është një ndër lojtarët me valixhe gati dhe e ardhmja e tij është mes Serie A dhe La Ligës spanjolle.

Romës dhe Sevillës i është bashkuar edhe Valencia. Radio Marca raporton se klubi spanjoll ka nisur negociatat me homologët e “Djallit” dhe shpreson të arrijë një akord në lidhje me 26-vjeçarin.

Verdhekuqtë e Romës mund t’i rikthehen pistës Suso pas dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, ndërsa Milani shpreson të përfitojë sa më shumë nga shitja e anësorit të djathtë ofensiv. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono