Tirana-Kukësi, Ahmataj dhe Duro zgjedhin “luftëtarët”

15:56 | 07/12/201915:560

Asnjë surprizë te Tirana dhe Kukësi. Shpëtim Duro dhe Julian Ahmtaj u kanë besuar atyre lojtarëve që janë parë edhe në seancat stërvitore të provohen si titullarë. Te Kukësi ka vetëm një ndryshim nga takimi i fundit, me Gavazajn që zë vendin e Ethemit.

Te Tirana ka disa ndryshime. Torassa, Karabeci dhe Kale nuk luajnë nga fillimi, ndërkohë që rikthehen titullarë Batha e Çelhaka, sikurse edhe Doka që është pozicionuar në krahun e majtë të mbrojtjes. Në mungesë të Osmanit, Ahmataj ka zgjedhur Muçën titullar. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono