Tentoi të abuzojë një të mitur, ndalohet kanadezi në Durrës

16:00 | 17/04/201916:000

Një shtetas kanadez ka tentuar të abuzojë seksualisht me një vajzë të mitur në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në orët e drekës në zonën e plazhit.

Mësohet se shtetasi kanadez e ka tërhequr te miturën me force dhe ka tentuar ta fuste në një apartament, por vajza ka kërkuar ndihmë.

Në këtë moment banorët, dëshmitarë në vendngjarje, kanë lajmëruar menjëherë policinë e cila ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit kanadez./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono