Tenderi i Unazës, zbulohet emri i noteres që firmosi dokumentin

22:08 | 09/12/201822:080

Prokurorët po hartojnë listën e personave që do të thirren për tu marë në pyetje në lidhje me tenderin e lotit 1 të Unazës. Televizioni Klan ka zbuluar dokumentin e noteres që ka firmosur si origjinale dokumentacionin e kompanisë fituese./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono