Të shtëna me armë, plagoset 17-vjeçari në Tiranë

23:30 | 26/04/2019

Një 17-vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e të premtes. Ngjarja ndodhi në Fushë-Mëzez të Tiranës rreth orës 22:00. Mësohet se i riu u plagos në këmbë pas të shtënave me armë. Fatmirësisht ai ndodhet në spital jashtë rrezikut. Gjithashtu është dëmtuar me sende të forta edhe një 24-vjeçar me iniciale Z.Q.

Paraprakisht policia dyshon se autor është I.E. Ata po punojnë për kapjen e tij. Shkak i plagosjeve është bërë një konflikt. Megjithatë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono