Të shtëna me armë në SHBA, humbin jetën 4 persona

10:24 | 18/01/202010:240

Të paktën katër persona kanë humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në SHBA.

Ngjarja ka ndodhur në mbrëmjen e së premtes në një banesë në provincën e Grantsville, në perëndim të Salt Lake City.

Sipas mediave amerikane deri më tani nuk ka asnjë informacion nëse viktimat kishin apo jo lidhje me njëri-tjetrin. Gjithashtu nuk ka snjë detaj për identitetin dhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono