Të shtëna me armë drejt banesës së të riut

10:36 | 21/05/201910:360

Një person i paidentifikuar ende ka qëlluar me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesë së një 26-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate në Selenicë të Vlorës.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se pse është qëlluar ndaj murit të banesës së të riut. Sipas njoftimit të uniformave blu, fatmirësisht nuk ka persona të plagosur. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po kryen veprimet e mëtejshme hetimore në lidhje me identifikimin dhe kapjen e autorit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono