Taylor Swift i surprizon të gjithë në “NME Awards 2020”

10:55 | 14/02/202010:550

Taylor Swift ishte pjesë e “NME Awards 2020” në Londër  dhe ka arritur të rrëmbejë çmimin për “Best Solo Act in the World”.

Të nominuar në këtë kategori ishin edhe: Billie Eilish, Lizzo, Beck, Charli XCX, FKA tig, Lana Del Rey dhe Yungblud.

Ndërsa po pranonte çmimin, Swift ngacmoi me disa fjalë meqë statuja ishte në formë të gishtit të mesit.“Është e mahnitshme të kesh atë që të përputhet. Jam e nderuar”, ka thënë ndër të tjera ajo./abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono