Tarifa në Rrugën e Kombit/Ervin Bushati flet në ABC News

23:14 | 05/04/2018

Deputeti socialist Ervin Bushati ka folur në Mbrëmje në ABC News për heqjen e tarifës në rrugën e Kombit. Sipas tij ky është një proces që është nisur që në vitin 2011. Nëse do të duam rrugë duhen investime dhe që të ketë investime këto rrugë duhet të mirëmbahen./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono