Tabaku: Shifrat për punësimin, propagandë e qeverisë

15:36 | 05/12/2017

Për Partinë Demokratike shifrat e deklaruara nga qeveria për punësimin nuk janë aspak të vërteta. Deputetja demokrate Jorida Tabaku deklaroi se gjatë qeverisjes së Ramës ka vetëm dy tregues në rritje të fortë: taksat për 90 përqind të shqiptarëve dhe ekonomia informale ku qarkullon paraja e zezë, e krimit, drogës dhe korrupsionit./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono