“Syri i Kaltër”, destinacioni ku të gjithë duan të kredhen në ujin e kristaltë

19:30 | 17/08/201919:300

Edicionit Veror nuk kishte si t’i mungonte edhe një nga perlat e Jugut të vendit, sikundër është “Syri i Kaltër”. Ky është edhe destinacioni ku të gjithë duan të kredhen në ujin e kristaltë.

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono