Superkunji “përgjon” komshiun, bën thashetheme me qytetarët

17:20 | 11/05/2019

Edhe superkunji argëtohet duke përgjuar komshinjtë. Qytetarët komentojnë situatat e përditshme komike që bëhen burim thashethemesh. Nga zona e Liqenit të Tiranës herë duke fol në telefon dhe herë duke iu drejtuar qytetarëve, superkunji ka shkaktuar jo vetëm të qeshura me historitë e krijuara aty për aty, por edhe kuriozitet tek të intervistuarit. Kanë qenë mosha e tretë, ajo e cila këtë herë ka rënë në “rrjetën” e superkunjit, i cili i ka habitur jo pak me historitë dhe thashethemet që iu ka treguar./abcnews.al  


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono