Sulmuesi Levandovski kritikon Bayernin

23:45 | 17/07/201923:450

Edhe pse ka shpenzuar mbi 100 mln euro në këtë merkato skuadra e Bayern Mynih ka marrë goditjen e radhës. Pas Nojer ka qenë sulmuesi Levandosvki që ka kritikuar drejtuesit e klubit bavarez se në skuadër nuk ka shumë futbollistë profesionistë dhe është tepër e vështirë për të fituar tituj të mëdhenj. Levendovski thekson se nuk është një presion për t’u larguar pasi e sheh të ardhmen vetëm tek gjigandi i Bundesligas.

Nuk është në favorin tonë që kemi kaq pak futbolliste profesionet në skuadër. Na duhen më tepër lojtarë për të garuar në të gjitha kompeticionet ku marrim pjesë. Shpresoj që në pjesën e mbetur të merkatos drejtuesit të nënshkruajnë disa marrëveshje. Pa transferime të mëdha do të jetë tepër e vështirë për të fituar tituj të rëndësishëm. Në dy sezonet e fundit në skuadër nuk është bërë asnjë afrim i bujshëm./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono