Sulmohet jashtë lokalit, vdes 31-vjeçari

23:57 | 19/08/2018

Britani- Një i ri është sulmuar për vdekje në një pub në Kembrixh.

31- vjeçari Christopher Frost, u gjet i plagosur në afërsi të pub-it Brook, në Brookfields, të premten në mbrëmjen.

Frost u dërgua në spitalin Addenbrooke, por vdiq mbrëmjen e së shtunës si pasojë e plagëve që mori. Policia britanike ka arrestuar Dennis Hurworth, ai autor të vrasjes.

Ai do të paraqitet ditën e hënë në Gjykatën e Peterborough.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje tragjike që i mori jetën Christopher Frost./tvklan.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono