Sulmi me gurë ndaj makinës së Fatos Lubonjës, reagon Policia

21:45 | 07/07/201921:450

Policia e Shtetit ka zbardhur sulmin ndaj makinës së gazetarit Fatos Lubonja. Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur më datën 1 Korrik, ku një person me probleme mendore ka goditur me gur xhamin e makinës.

Ka qenë vëllai i gazetarit që ka denoncuar ngjarjen në komisariatin numër 2 dhe pas kësaj është vënë në pranga 50-vjeçari Arben Hackaj.

Në reagimin për mediat thuhet se gjithçka është shumë mediatike dhe policia hedh poshtë të gjitha të pavërtetat dashakeqëse.

Tv Klan


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono