Stuhia e fortë në Fier dëmton banesa dhe lokale (video)

14:55 | 12/11/201914:550

Një stuhi e fortë ere përfshiu Fierin dhe rrethinat që në orët e para të mëngjesit.

Era me shpejtësi disa dhjetëra kilometra në orë ka shkaktuar dëme material, duke rrëzuar objekte të ndryshme nga banesa dhe lokale.

Nuk janë raportuar situata të rrezikshme për jetën e banorëve. Sipas parashikimit të sinoptikanëve, era do të vazhdojë të fryjë me shpejtësi deri në mbrëmje. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono