Stuhia “Ciara” nxjerr në breg skeletin gjigant të krijesës misterioze

12:30 | 13/02/202012:300

Një skelet gjigant doli në bregun e një plazhi skocez pas stuhisë “Ciara”. Pas publikimit të fotove, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë ngritur pikëpyetje se kujt mund t’i përkasë skeleti.

“Ndonjë ide se çfarë mund të jetë”, pyet njëri. Ka nga ata që përgjigjen se skeleti mund të jetë i ndonjë balene apo delfini.

Stuhia “Ciara” ka shkaktuar të paktën shtatë të vdekur. Ajo ka shkaktuar dëme të mëdha materiale edhe në disa vende të Evropës./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono