“Stop” denoncon rastin e një prostitute në Tiranë

23:30 | 10/09/201923:300

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, “Stop” ka zbuluar se një grua ushtron ilegalisht aktivitetin si punonjëse seksi, në rrugë tek kthesa e Kamzës.

Gjithçka ndodh prej muajsh çdo natë, pas orës 22:30. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët e zonës, të cilët janë ankuar disa herë në polici, por nuk kanë gjetur asnjë zgjidhje.

Ajo që e bën këtë ngjarje akoma më të rëndë, është prania e dy fëmijëve të mitur të gruas që prostituon në rrugë. Djali i saj i madh 12 vjeç negocion me drejtues automjesh dhe klientë të mundshëm te nënës se tij. I pranishëm është edhe djali tjetër 6 vjeçar.

Një person i infiltruar i “Stop”, që shfaqej si klient, ka zbërthyer përmes kamerës së fshehtë të gjithë këtë aktivitet kriminal. Pak metra më tutje qëndron një patrullë policie, e cila nuk ndërhyn. Gruaja që prostituon thotë se i njeh policët dhe nuk i shkaktojnë probleme. /ABC news Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono