Stërkaj flet për sëmundjen: Kam shumë muaj që po merrem me veten

21:38 | 12/04/2019

Vitin e kaluar, Paulin Stërkaj kaloi disa probleme të rënda shëndetësore. Për të atëherë reagoi edhe kryeministri Edi Rama, i cili i uroi ta kalonte sëmundjen si kampioni që të gjithë janë mësuar ta shohin.

I ftuar në emisionin “Provokacija”, Stërkaj foli rreth këtij momenti të vështirë të jetës së tij. Ai tha se prej disa muajsh po kujdeset për veten që të arrijë në formën që ka qenë.

“Me thënë të drejtën e kalova një problem shëndetësor vjet nga 22 Qershori, por kam shumë muaj që po merrem me veten dhe mendoj që e kam arritur një masë që të jem në pozitat që kam qenë”, tha Paulin Stërkaj./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono