Stela Kotri flet troç për “gocat e hapura” të ekranit

17:40 | 11/05/2019

“Disa moderatore shqiptare kanë sukses sepse janë shumë të hapura”, kështu është shprehu Stela Kotri e emisionit në “Shtëpinë tonë” e ftuar në emisionin “Thumb”. Ndër të tjera ajo ka folur për marëdhenit me kolegët dhe vështirësitë e të qenit mama e dy çunave.

Fatma: Çfarë mendon ti për koleget e tua në ekran, ka nga ato që nuk e meritojnë famën ose projektin që kanë?

Stela: Mendoj që ka shumë të tilla. Diskutohet edhe në ambiente tona të punës që fati i ka bërë që të përjetojnë këtë ngritjen ën mënyrë të menjëhershme Ndonjëherë kam edhe unë inatet e mia për faktin që unë jam investuar që fëmijë në këtë profesion kam punuar shumë dhe ndoshta sot nuk jam aty ku do doja të isha. Ndërkohë të tjerave u është hapur dera dhe kanë lulëzuar në një moment dhe sot janë aty.

Aulona: Po hapen dyer…

Stela: Po çështje zgjedhjesh dhe kjo punë. Kështu që absolutisht mendoj që ka plot që janë aty ku ndoshta nuk e meritonin.

Fatma: Po pse ndodh kjo?

Stela: Nuk është çështja e aftësive, por janë “goca të hapura”./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono