Starova: Skënderbeu ka ekip “baby”, ja pse kanë oshilacione në rezultate

23:55 | 23/01/202023:550

Sulejman Starova është rikthyer në Pressing dhe batutat, nuk ia ka harruar. Në emisionin e drejtuar nga Gerti Carçani dhe Einxhel Shkira, Starova është një nga të ftuarit e përhershëm dhe me rikthimin e Superiores, janë rikthyer dhe batutat e tij.

Pasi foli për ekipet pretedente për kampion, Starova u ndalua dhe tek ekipi i Skënderbeut. Bobi tha se ekipi korçar ka oshilacione në rezultat, pasi kanë një skuadër shumë të re në moshë, madje duke iu vënë dhe një mbiemër epik, ekip “baby”.

SKËNDERBEU – “Oshilacionet te Skënderbeu janë sepse ka ekip “baby”. Ka ekip të ri, Gripshi luan vetëm dy sezone titullar në Superiore. Erdhi Imami tani, kemi Bregun, Pollozhanit. Pra, shumë pak senatorë. Nuk është e vërtetë që Skënderbeu është kockë e fortë në shtëpi, pasi e ka mundur Laçi, Ballshi. Është skuadër e re, prandaj ka oshilacione. Penalltia ishte 100%, faj i Pollozhanit”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono