Spiropali për artikullin e Mother Jones: S’ duam të akuzojmë Kremlinin

14:41 | 08/03/2018

Partia Socialiste ka reaguar përsëri për artikullin investigative të medias amerikane Mother Jones. Ndryshe nga një ditë më parë nënkryetarja e grupit parlamentar socialist ka kërkuar të mos krijohen keqkuptime për marrëdhëniet e Shqipërisë me Kremlinin. Ndërsa kryetarit të Partisë Demokratike i kërkojnë përsëri që të japë japi llogari për paratë që sipas deputetes Spiropali sponsorizuan dëmtimin e imazhit të Shqipërisë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono