Spaho në ABC News: Protesta deri në rrëzimin e qeverisë

13:02 | 09/01/2018

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edmod Spaho i ftuar në “Mbrëmje në ABC News” ka folur mbi aksionin opozitar të protestave që pritet të nisë këtë janar.

Sipas tij varfëria dhe lidhjet e qeverisë Rama me krimin janë arsyet për të cilat duhet të shkohet në protestë deri në rrëzimin e qeverisë./abcnews.al

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono