Skënder Gega te Tirana? Përgjigja vjen me një foto

10:35 | 09/12/201910:350

Skënder Gega nuk ra dakord para pak ditësh të drejtonte Al Ramtha në Jordani, ndërkohë që së fundmi emri i ka dalë si opsion për të pasuar Julian Ahmatajn. Ky i fundit rrezikon vendin e punës te Tirana pas humbjes me Kukësin.

Gega u mendua si opsion dhe sigurisht ai i ka lexuar ato që kanë shkruar mediat. Reagimi i tij ka ardhur përmes një fotoje të postuar në llogarinë e tij në “Instagram”, ku njofton se po fluturon drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Pranimi i një oferte nga Tirana, pikërisht para derbit me Partizanin, sigurisht që do të pritej mirë nga tifozët e kuq, të cilët një vit më parë përjetuan emocionet fantastike të fitimit të titullit me Gegën si trajner i “demave të kuq”. /abcnews.al

Postimi i Gegës në llogarinë e tij në “Instagram”

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono