“S’ka shanse për heqjen e vizave”

22:30 | 18/06/201922:300

Mbledhja e ardhshme e Këshillit Evropian nuk do të sjellë asnjë risi sa i takon pritshmërisë për liberalizimin e vizave në Kosovë. Sipas një drafti zyrtar, Këshilli kërkon së pari nga Kosova heqjen e taksës për produktet serbe dhe luftimin e krimit të organizuar dhe korrupsionit./ABC News Albania 24/7

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono