Silvi Fort: E bëj jetën më luksoze se në klipe

23:20 | 15/06/201923:200

Biznesmen, producent dhe reper, Silvi Fort tregon në një intervitë me  Kildën për emisionin “Thumb” se jetën e bëj më luksoze se në video-klipet e këngëve të tij.

Kilda: Për sa i përket klipeve të tua unë kam parë goca, jetë luksoze, makina, lekë, kështu është edhe jeta jote reale?

Fort: Është më shumë se kaq por ne nuk kemi dashur ta teprojmë shumë në klipe.

Kilda: Po ku i gjen gjithë këto lekë ti?

Fort: Një person që punon 16 orë si unë nga pjesa e lekëve nuk është problem.

Kilda: Përsa i përket verës, koncerteve, data ke ndarë duke qenë se vera është e vrullshme për artistët?

Fort: Është një nga sfidat më të mëdha dhe nuk e mendoja që do të ishte kaq impenjative. Do zhdukem për nja dy muaj dhe do jem lart e poshtë. Ja kaq lek sa për një avion privat nuk i kemi akoma./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono