Si reagojnë të moshuarit për foton e Alban Ramosajt

17:45 | 13/04/2019

Thashethemet në rrugët e Kryeqytetit. Superkunji ka pyetur të moshuarit lidhur me lajmet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ai ka marrë mendimin e të moshuarve për personazhet e njohura. Madje mosha e trete janë pyetur nga superkunji edhe për foton nudo të bërë publike nga këngëtari Alban Ramosaj. Reagimi i disa zonjave të ulura në një stol kur superkunji u tregoi foton e Alban Ramosaj është brilant. Por jo vetëm për Alban Ramosajn, superkunji i ka pyetur edhe për thashethemet për ndarjen e Alban Hoxhës nga Çiljeta Xhilagën, për sherrin mes Fifit, Taynës, dhe Rinës, si dhe për lajmin se Eni Çobanit i ka shkruar një sheik. Për më shumë iu ftojmë të ndiqni videon më poshtë./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono