Si do të duket Samsung Galaxy S9

18:24 | 21/02/2018

Në internet janë shfaqur fotot, sesi do të duket version më i ri i Galaxy S9.

Imazhet u morën nga një program, që është krijim i vetë Samsung, i quajtur Unpacked 2018.

Nga rrjedhjet e informacioneve konfirmohet se pajisja do t’i ngjajë Galaxy S8, me disa shndërrime të vogla.

Sensori për shenjat e gishtërinjve do të zhvendoset poshtë kamerës.

Ndërkohë një zëdhënës i Samsung tha se nuk do të komentonte mbi thashethemet apo spekulimet që kanë dalë për këtë çështje./abcnews.al

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono