Si do të duken VIP-at shqiptarë kur të plaken?

13:17 | 17/07/201913:170

Aplikacioni i bërë viral ne rrjetet sociale ka joshur aktorë të politikës dhe artit shqiptar.

Ish-ministri i brendshem Saimir Tahiri ka ironizuar më këtë aplikacion në profilin e tij, shtyrjen e seancës gjyqësore ditën e sotme, duke thene se:

Duke pritur gjyqin….😜😜😜😜
Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te (sot) se Prokuroria kishte humbur ca letra e nuk i gjente dot. Letrat me te cilat kerkoi arrestimin tim ne parlament, sot i kishin humbur. 
QESHARAAAAAKE!!!!!
Shty e shty e shty…por dita ime nuk largohet dot 💪💪💪.”, shkruan Tahiri.

Ndërsa kantautori i njohur Alban Skënderaj ka dilemën nëse fansat do ta duan po  njëlloj pas shumë vitesh, ja cfarë shkruan ai për fansat:

“A do me doni njesoj edhe kur te jem 75? 😅❤️”, shkruan kantautori.

Aktoret Julian Deda dhe Ermal Mamqi do të duken tepër interesant.

Aktori simpatik i humorit Bes Kallaku thotë se:

“Se me ke ngjaj kur te shkoj ne kte moshe??? 😉. Si George Clooney thot Ija. 😂”

Aplikacioni nuk ka kursyer edhe Kryeministrin Rama, pamja e të cilit do të jetë kjo:

Aplikacioni është shpërndarë me shpejtësi duke kuriozuar të gjithë VIP-at shqiptar./abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono