Shuhet zjarri që kishte përfshirë banesën në Durrës

21:27 | 22/08/2018

Zjarrfikësit kanë shuar një zjarr që kishte përfshirë një banesë një katëshe në Durrës.

Ngjarja ndodhi këtë të mërkurë në lagjen nr. 2 të qytetit bregdetar.

Sipas burimeve nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono